Produkty LEŚNO-TREKKINGOWE. Idealne na wyprawy - i te zaawansowane, i te trochę mniej. Ten "leśny zwierz" czuje się świetnie na spacerze, w górach, na campingu, czy w bushcrafcie. Linia "Cwaniak" to luźny i wygodny krój, który jest owocem naszego skautowego doświadczenia!

CWANIAK

Produkty MIEJSKO-TREKKINGOWE. Dzięki nim zaakcentujesz w miejskiej dżungli swój leśny styl. Sprawdzą się w drodze do pracy, czy na grillu ze Znajomymi. Linia "Spryciarz" to dopasowany krój z pazurem, niezastąpiony podczas ucieczki za miasto w las, czy góry.

SPRYCIARZ

Produkty LIFESTYLE'OWE-PREMIUM. Niebanalny styl, najwyższej jakości materiały, praktyczność. Wszystko to w artystycznym, kunsztownym wykończeniu. Linia "Zbój" stylem nawiązuje do starych traperskich legend, za to funkcjonalnością do najlepszych outdoorowych rozwiązań!

ZBÓJ

Jaki jest czas realizacji?

Każdy produkt jest rękodziełem szytym na miarę pod Twoje specyficzne wymagania. To nasz drugi rok działalności, rozwijamy się dynamicznie i mamy wiele zamóweń - dlatego czas oczekiwania na uszycie Twoich ubrań waha się od 1-3 miesięcy. Można u nas nabyć BON PREZENTOWY - w tym celu skontaktuj się z nami.


Dzięki Twojej cierpliwości i zaufaniu dajesz nam szansę rozwoju i będziesz mógł z dumą powiedzieć - "idę w LAS? Pewnie, że znam! Przyczyniłem się do ich sukcesu!".

Gdybyś miał pytania o czas realizacji, bądź jakieś inne - pisz do nas przez dymek messengera, bądź przez formularz kontaktowy. Dziękujemy za zrozumienie i to, że jesteś z nami.

Wyświetlanie 1–6 z 21 wyników