Dlaczego warto zainwestować u nas?

Skąd się biorą nasze ceny?

Nasze ceny odbiegają od tych supermarketowych, a nasze dzieła nie są dostępne „od ręki”… Wiecie co to oznacza? ?
Cieszymy się, że nasi Klienci cenią nasze rękodzieło i rozumieją, że PORZĄDNA ROBOTA ma swoje wymagania. ?

Dlaczego cenimy swoją pracę:
?? Używamy NATURALNYCH, wysokogatunkowych materiałów produkcji polskiej – najczęściej lokalnej.
? Jesteśmy rodzinną firmą. Szyjemy ręcznie na miarę, skupiając się na każdym Kliencie z osobna – mamy w tym już ponad 30-sto letnie doświadczenie! To nie jest tak – że wzięliśmy się „znikąd”.
? Posiadamy duże doświadczenie outdoorowe, które wykorzystujemy w doradzaniu, projektowaniu i szyciu. Pierwsze nasze prototypy „idę w LAS” mają już prawie 10 lat i nadal służą na co dzień i w terenie.
? Jesteśmy artystami – jak już szyjemy porządnie, to chcemy, żeby było ładnie (jest to pułapka, bo przez to w naszych ubraniach chodzi się przez cały czas…?).
? Postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Całe siły i serce poświęciliśmy „idę w LAS”. Musimy utrzymać nasze rodziny i rozwijać rodzinny biznes, który tworzymy własnym sumptem.
? Równamy do NAJLEPSZYCH! Musimy trzymać poziom. Mamy wiele zleceń z kraju i ze świata. Dumnie reprezentujemy Polskę i chcemy zapracować sobie na to by nas porównywać do najlepszych ?.

„Fjallraven… – a! To takie Skandynawskie *idę w LAS*…” Może kiedyś tak będą o nas mówić? ?
Często słyszymy, że jesteśmy porównywani do tej właśnie firmy, ze względu na podobny segment odzieżowy. Nasze produkty są w porównywalnych cenach, bądź nawet są tańsze. Różnimy się jednak tym, że szyjemy na miarę, spersonalizowane rzeczy, używając polskich wysokogatunkowych materiałów. Czy zatem na prawdę jesteśmy drodzy?

Tata Wojtek szyje Tobie kurtkę ?:

Z Błękitnym Niebem ?